Array

Грошові перекази від Apple вже працюють в бета-версії

Дата публікації:

07.11.2017

Гаманець Apple Wallet готується “вийти в світ”. Поки що Apple Pay Cash працює тільки в бета-версії, і тільки на території США.


Користувачі системи зможуть здійснювати миттєві грошові розрахунки і отримувати кошти на віртуальні картки. У якості коридору для транзакцій планується використовувати стандартну програму “Повідомлення” (Messages).


В експертних кулуарах вже шепочуться про наміри компанії Apple влитися у фінансово-економічний сектор і створити серйозний банківський сервіс.


Повертаючись до “яблучної” інновації, варто відзначити, що кожен користувач помітить запуск грошової системи за допомогою кнопки Apple Pay, яка з’явиться в програмі Messages. При натисканні на неї відбудеться активація платіжної системи на смартфоні. Щоб здійснити переказ, потрібно щоб інший користувач запросив цей переказ за допомогою повідомлення.


При переході на нього, потрібно буде підтвердити свої наміри. Це не єдиний шлях: також перекази можна робити через “Контакти” або свого віртуального помічника Siri.


Звичайно, для виконання фінансових операцій спочатку потрібно буде прив’язати свій Apple Pay до будь-якої платіжної карти. В цілому сервіс переказів буде безкоштовним, за винятком переказів з кредиток.

19.06.2018 года Национальный банк Украины внес сведения об ООО «ИКС ПЕЙ ГРУПП», как оператора услуг платежной инфраструктуры...

19.06.2018

01.03.2018 года Национальный банк Украины рассмотрел и согласовал Правила использвания электронных денег "XPAY"...

01.03.2018

Каси самообслуговування - це дуже зручна форма розрахунку за товар за допомогою терміналу. Обслуговуючись на таких...

15.12.2017

Незабаром, зустрічай додаток XPAY

Спасибі за Вашу заявку

ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Залиште нам свої дані