Array

E-ticket поширюється Україною: коли чекати в столиці?

Дата публікації:

07.12.2017

Жителі українських міст поступово стають користувачами електронного квитка, список міст-новаторів поширюється. Дивно, що столичний транспорт поки що не увійшов до цього переліку.


Згідно із заявою директора департаменту інформаційних технологій КМДА Юрія Назарова, чекати залишилось зовсім недовго. Раніше чиновники планували запуск електронної оплати проїзду до кінця 2017 року, але терміни були перенесені.


Жителі і гості Києва зможуть скористатися електронним квитком у квітні 2018 року. Тим часом, у Харкові E-ticket запрацює вже завтра, 1 грудня! Він буде діяти у тролейбусах та трамваях. Трохи пізніше, імовірно, з січня, систему впровадять у метро і міських автобусах. Купити електронний квиток можна буде у спецтерміналах на зупинках або у вестибюлях метрополітену за ціною 30 грн. Квиток буде містити 1 поїздку, так що краще буде поповнити його заздалегідь на будь-яку суму до 500 гривень. Поки що поповнення проводиться через термінали, але вже до весни поповнення можна буде здійснити і за допомогою банківської карти.

19.06.2018 года Национальный банк Украины внес сведения об ООО «ИКС ПЕЙ ГРУПП», как оператора услуг платежной инфраструктуры...

19.06.2018

01.03.2018 года Национальный банк Украины рассмотрел и согласовал Правила использвания электронных денег "XPAY"...

01.03.2018

Каси самообслуговування - це дуже зручна форма розрахунку за товар за допомогою терміналу. Обслуговуючись на таких...

15.12.2017

Незабаром, зустрічай додаток XPAY

Спасибі за Вашу заявку

ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Залиште нам свої дані