Array

Гривня на блокчейні: інновації від НБУ

Дата публікації:

13.12.2017

Національний Банк України щільно працює над введенням гривні до системи блокчейн. Для цього вже створено команду фахівців, яка сьогодні розширюється.


Ані кількість експертів, ані їхні прізвища поки не афішуються, але ж головне – це сам продукт. Відомо, що в розробках НБУ допомагає українська компанія блокчейн-фахівців Distributed Lab.


Керівник компанії вже дав коментар на тему даного стартапу, за його словами команда компанії частково відповідає за проведення досліджень та розробку проекту, аналізує рівень безпеки проекту, ініційованого регулятором.


Ситуацію прокоментував і в.о. Голови Нацбанку Яків Смолій: НБУ вважає за необхідне впровадження української національної цифрової валюти. Активізації роботи над цим проектом можна очікувати у найближчі місяці. Електронна гривня буде впроваджена на платформі системи блокчейн, тому що саме її регулятор вважає інноваційною технологією для проведення транзакцій, – зазначає Яків Смолій.

19.06.2018 года Национальный банк Украины внес сведения об ООО «ИКС ПЕЙ ГРУПП», как оператора услуг платежной инфраструктуры...

19.06.2018

01.03.2018 года Национальный банк Украины рассмотрел и согласовал Правила использвания электронных денег "XPAY"...

01.03.2018

Каси самообслуговування - це дуже зручна форма розрахунку за товар за допомогою терміналу. Обслуговуючись на таких...

15.12.2017

Незабаром, зустрічай додаток XPAY

Спасибі за Вашу заявку

ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Залиште нам свої дані