Array

На ринок України виходить нова платіжна система

Дата публікації:

28.10.2017

Технологія Android Pay прийшла в Україну. Про це заявили Нацбанк, Приватбанк і компанія Google. Android Pay – це платіжна система, яка дозволяє оплачувати покупки за допомогою мобільного телефону, консолідуючи в собі банківські картки користувача.


Технологія доступна багатьом, додаток працює навіть на стареньких смартфонах 2013 року і недорогих апаратах (чого не скажеш про Samsung Pay і Apple Pay). Важлива умова: root-доступ має бути відсутній на телефоні, додаток просто не запускається на зламаних моделях.


Android Pay працює з картами Visa і MasterCard. В Україні партнером Android Pay стане Приватбанк. Платежі будуть доступні скрізь, де є доступ до оплати за безконтактними картками. Технологія (як і в інших подібних системах) не передає номер карти та інфо про покупця терміналу. 14 країн світу вже є клієнтами системи. З 1 листопада до них приєднається і Україна.

19.06.2018 года Национальный банк Украины внес сведения об ООО «ИКС ПЕЙ ГРУПП», как оператора услуг платежной инфраструктуры...

19.06.2018

01.03.2018 года Национальный банк Украины рассмотрел и согласовал Правила использвания электронных денег "XPAY"...

01.03.2018

Каси самообслуговування - це дуже зручна форма розрахунку за товар за допомогою терміналу. Обслуговуючись на таких...

15.12.2017

Незабаром, зустрічай додаток XPAY

Спасибі за Вашу заявку

ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Залиште нам свої дані