Array

Ринок праці глобально оцифровується

Дата публікації:

17.11.2017

За цифрою – майбутнє, вже сьогодні представники найбільш “оцифрованих” професій заробляють більше за інших. Високі статки мають як програмісти, так і люди, не пов’язані з комп’ютерними науками.


Думки експертів зводяться до того, що, наприклад, у США, лідирують по заробітках юристи та менеджери. Їх робочі галузі оцифровані менше IT-сфери, але їх заробітна плата більше визначається не цим, а політикою компанії. Друге місце займають айтішники.


Якщо у 2002 році більше 50% вакансій були доступні людям, які не володіють ПК, то сьогодні таким працівникам доступно всього 30% ринку праці. Вимоги до професій у плані взаємодії із цифровими технологіями значно зросли. З програмним забезпеченням вже активно працюють касири, лікарі та інші представники професій, їх показники та рівень продуктивності серйозно зросли після впровадження технологій в їх робочий процес. Що стосується формування зарплатних показників, роботодавці, які вимагають навичок володіння ПК та ПО, готові платити співробітникам компанії набагато більше грошей, навіть незалежно від їх освіти.


Найбільш високого рівня технічного забезпечення вимагають фінансова галузь, ЗМІ та страхування. Людям, чиї робочі процеси пов’язані з використанням складних високорозвинених цифрових технологій, найменше загрожує заміна роботами на їх робочих місцях. Найменш “оцифровані” та прості за своїм механізмом посади будуть замінені машинами вже незабаром.


Найбільш прогресивне використання цифрових технологій стандартно відзначається серед жителів Азії, європейці на другому місці, а південно американці та португальці – на останньому.

19.06.2018 года Национальный банк Украины внес сведения об ООО «ИКС ПЕЙ ГРУПП», как оператора услуг платежной инфраструктуры...

19.06.2018

01.03.2018 года Национальный банк Украины рассмотрел и согласовал Правила использвания электронных денег "XPAY"...

01.03.2018

Каси самообслуговування - це дуже зручна форма розрахунку за товар за допомогою терміналу. Обслуговуючись на таких...

15.12.2017

Незабаром, зустрічай додаток XPAY

Спасибі за Вашу заявку

ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Залиште нам свої дані