Array

Супермаркети України ставлять каси самообслуговування

Дата публікації:

15.12.2017

Каси самообслуговування – це дуже зручна форма розрахунку за товар за допомогою терміналу. Обслуговуючись на таких касах, ви уникаєте черг і не залежите від швидкості роботи касира. Таку практику давно використовують у світі, сьогодні ця технологія починає з’являтися і в українських торгівельних мережах, зокрема, у мережі супермаркетів NOVUS.


Перші self-checkout каси магазин поставив зовсім недавно, тест пройшов успішно, і мережа розширює зони їх використання ще на 14 своїх торгових точок. На такій касі клієнт магазину сканує товари самостійно, пакує продукти і оплачує будь-якою зручною для нього формою.


Оскільки технологія нова, зал, в якому встановлені термінали, забезпечений консультантами, готовими допомогти покупцям розібратися із процесом. На ділі він простий і зрозумілий, інтерфейс терміналів не перевантажений зайвими функціями. Найменування товарів супроводжуються фотографіями, присутні відео і голосові підказки.

19.06.2018 года Национальный банк Украины внес сведения об ООО «ИКС ПЕЙ ГРУПП», как оператора услуг платежной инфраструктуры...

19.06.2018

01.03.2018 года Национальный банк Украины рассмотрел и согласовал Правила использвания электронных денег "XPAY"...

01.03.2018

Каси самообслуговування - це дуже зручна форма розрахунку за товар за допомогою терміналу. Обслуговуючись на таких...

15.12.2017

Незабаром, зустрічай додаток XPAY

Спасибі за Вашу заявку

ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Залиште нам свої дані