Array

Торгові мережі борються за залучення покупців у фізичні магазини

Дата публікації:

14.11.2017

Не секрет, що через простоту, комфорт та швидкість покупці пішли з фізичних магазинів в Інтернет. Засновники фізичних торгових мереж панікують. Адже легко перевести в режим онлайн 1-2 магазини, а ось перевести в онлайн велику торгівельну всесвітню мережу – це вже проблема. Крім того, шанувальники класичного фізичного шопінгу все ж нікуди не діваються.


Між торговцями розродилася жорстока конкурентна боротьба, зброєю в якій стали інновації. Так ритейлер Walmart (який вже давно обзавівся власним Mobile County в цифровому вигляді) запустив тест нових цифрових послуг. До пакету послуг входить, наприклад, девайс ModiFace, завдання якого – відтворити в цифровому режимі, як буде виглядати косметика на клієнті. За допомогою фіксації відтінку шкіри клієнта, додаток вільно може продемонструвати, як буде виглядати той чи інший косметичний продукт.


Поки що проект тестують на одній торговій точці, але за належного успіху він вийде в мережу. Крім цього, ритейлер представив абсолютно нові п’ятиметрові пристрої, з яких клієнти зможуть забирати свої інтернет-замовлення. В недалекому майбутньому у фізичних магазинах Walmart вже планується впровадження кас без персоналу і мобільних черг, де оплата товару буде здійснюватися через додаток смартфону.

19.06.2018 года Национальный банк Украины внес сведения об ООО «ИКС ПЕЙ ГРУПП», как оператора услуг платежной инфраструктуры...

19.06.2018

01.03.2018 года Национальный банк Украины рассмотрел и согласовал Правила использвания электронных денег "XPAY"...

01.03.2018

Каси самообслуговування - це дуже зручна форма розрахунку за товар за допомогою терміналу. Обслуговуючись на таких...

15.12.2017

Незабаром, зустрічай додаток XPAY

Спасибі за Вашу заявку

ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Залиште нам свої дані