Array

WeChat - все життя в одному додатку

Дата публікації:

26.10.2017

Про те, що таке WeChat, відомо не всім українцям. Взагалі, про цей унікальний китайський додаток, запущений компанією Tencent, мало кому відомо, крім самих жителів Китаю. Але для китайців WeChat – це продовження реального життя у віртуальному – і навпаки. Епоха ПК тут давно залишилася в минулому, теперішній час проживається в ері мобільних технологій.


Що вміє WeChat? Практично все. Спочатку він розроблявся, як месенджер, але засновники вирішили взяти місію вище, і зробити додаток максимально корисним для людей.


Зараз тут можна:
Здійснювати обмін фото, текстовими і голосовими повідомленнями.
Викликати таксі.
Стежити за подіями в житті зірок.
Замовляти їжу.
Грати.
Реєструватися на рейси.
Купувати квитки в кінотеатри.
Відправляти грошові перекази друзям та рідним.
Оплачувати комунальні рахунки.
Оформляти запис до лікаря.
Читати статті різних видань.
Розпізнавати пісні.
Займатися благодійністю.


Зручність у тому, що користувач відразу залогінений для всіх цих операцій, його не змушують робити додаткові реєстрації і зайві рухи в цілому. Установка WeChat абсолютно безкоштовна. До речі, про платежі: розрахунки проводяться через Гаманець, де потрібно всього лише клікнути на послугу, яку хочеш оплатити. Є й інша форма оплати – офлайн за допомогою QR-коду.


Додаток використовує майже всі можливості смартфона: камеру – для сканування і перекладу тексту, мікрофон для пошуку аудіо, Bluetooth – для розширення кола друзів і т.д.


Такі, здавалося б, складні мобільні технології, у реальності досить прості. Найближчим часом щось подібне ми можемо очікувати і в Україні.

19.06.2018 года Национальный банк Украины внес сведения об ООО «ИКС ПЕЙ ГРУПП», как оператора услуг платежной инфраструктуры...

19.06.2018

01.03.2018 года Национальный банк Украины рассмотрел и согласовал Правила использвания электронных денег "XPAY"...

01.03.2018

Каси самообслуговування - це дуже зручна форма розрахунку за товар за допомогою терміналу. Обслуговуючись на таких...

15.12.2017

Незабаром, зустрічай додаток XPAY

Спасибі за Вашу заявку

ми зв'яжемося з Вами в
найближчим часом

Залиште нам свої дані