top of page
Image by Nastuh Abootalebi

XPAY Group LLC

Цифровий платіжний простір

XPAY Group (XPAY) - поєднує два напрями, виступаючи в ролі Payment Service Provider (PSP провайдер), що здійснює процесинг платежів і надає послуги широкому спектру українських учасників ринку електронної комерції, та в ролі fintech компанії, що спеціалізується на розробці інноваційних продуктів та сервісів для фінансового ринку. ТОВ “ІКС ПЕЙ ГРУП” є технологічним оператором платіжних послуг, діяльність якого узгоджена Національний банком України (Повідомлення про внесення відомостей до РПІ: №27-0018/33703 від 19.06.2018).

​Для надання послуг XPAY використовує рішення, яке розробляється та підтримується силами власної команди. Програмне рішення XPAY використовує передовий стек технологій, що дозволяє гнучко підлаштовуватись під потреби клієнта та легко масштабувати рішення для обробки будь-якої кількості транзакцій. 

В основі реалізації Комплексу лежить кінцевий автомат або State Machine (SM). При роботі на вхід SM отримує послідовно вхідні впливу, і на виході формує вихідні сигнали. Комплекс побудований з використанням мікросервісної архітектури. Партнеру (система, яка має доступ до комплексу), надається доступ до операцій. 

​​

Операція це сутність, яка описує порядок дій у Комплексі, або по просто кажучи - траса. Для кожній операції може бути налаштовано додавання необмеженої кількості транзакцій. Транзакція має свої налаштування, які використовуються для коректного обліку інформації Комплексу та залучення тієї чи іншої підсистеми комплексу (Мікросервісу).

Image by Pietro Jeng

ТОВ ІКС ПЕЙ ГРУП

відповідає усім запитам індустрії та стандарту PCI DSS level 1 v3.2., який щорічно підтверджується міжнародним аудитом. 

Філософія XPAY

Сучасна людина може забути вдома гаманець або портмоне, що навряд чи створить значний дискомфорт протягом дня, в той час як без мобільного телефону буде вкрай важко. Смартфон став невід'ємною складовою нашого життя, це ключ до месенджерів, соціальних мереж, електронної пошти, з його допомогою ми здійснюємо серфинг в інтернеті, оформлення та оплату інтернет замовлень, повсякденні платежі.

 

Друга найважливіша складова щоденного побуту сучасної людини – гроші. Ми щодня здійснюємо платежі – у магазині, ресторані, громадському транспортні, таксі, у спортивному клубі, сплачуємо комуналку та поповнюємо мобільний, здійснюємо грошові перекази рідним та багато іншого.

Цілі XPAY

 • Постійне вивчення потреб клієнта для вдосконалення чинних, а також розробки та впровадження нових продуктів;
   

 • Підвищення впізнаваності бренду XPAY;
   

 • Завоювання 30% ринку активних користувачів фінансових послуг;
   

 • Нагромадження, зберігання та аналіз інформації про клієнтів;
   

 • Вихід на нові ринки (за межі України).

Місія бренду XPAY

Сприяти доступу широкого кола користувачів до зручного і водночас простого інтерфейсу, що дозволяє виконувати фінансові операції в рамках одного застосунку, та бути лідером за кількістю проведених операцій.

bottom of page